Kontakt


Jóga pro děti 4-6 let s rodiči


Vzhledem k současným vládním omezením cvičení pro děti neprobíhají.


Lekce jsou věnované společnému praktikování jógy dětmi (4-6 let) s rodiči. Zábavnou formou budeme provádět jednotlivé jógové pozice, pracovat s dechem a učit se relaxovat. Prostřednictvím cvičení ve dvojicích protáhneme a posílíme tělo. Společně se také naučíme, jak se osvobodit od stresu a jak se dostat do vnitřního klidu, radosti a spokojenosti. Je to příležitost dostat se více do kontaktu s dětmi, věnovat jim více pozornosti a zlepšit vzájemný vztah.

S dětmi můžou cvičit maminky nebo tatínkové. Na lekcích se budeme učit, jak vnímat vlastní tělo a jeho možnosti, jak správně dýchat, soustředit se a uvolnit. Při cvičení nepodporujeme soutěživost, každý cvičí dle svých možností a snažíme se dosáhnout vlastního maxima. Tato forma cvičení má za cíl zlepšit fyzické schopnosti, flexibilitu, koordinaci a rovnováhu dětí a rodičů.

Co si vzít na lekci jógy? Na cvičení je potřeba přinést vlastní ručník. Jógamatky jsou k dispozici, ale mohou se používat i vlastní. Cvičí se v pohodlném oblečení (lehké oblečení, které nebrání v pohybu) a v ponožkách nebo bosky. Více informací ohledně cvičení dostanete přímo od lektorky po přihlášení. Kroužek bude otevřen při minimálním počtu 5 dětí.

Přihlášky: Centrum na Fialce, Mánesova 2530/3a, Říčany.

Aktualizováno: 16.04.2024 copyright © Jóga Surya