Kontakt


JÓGA HORMONÁLNÍ ROVNOVÁHY

Kurz je určen pro ty, kteří se chtějí naučit dynamickou sestavu jógových technik, které podněcují harmonizaci systému žláz s vnitřní sekrecí (endokrinní orgány). V kurzu se naučíme uspořádaný seriál jógových poloh (ásan), které doplníme určitými dechovými technikami (pránájámou), koncentrací (dháranou), meditací a kontemplací (dhjánou). Cvičením stimulujeme činnosti žláz s vnitřní sekrecí a podpoříme odstranění energetických blokád v oblasti celého muskuloskeletálního systému. Sériál jógové hormonální rovnováhy podporuje harmonizaci hormonálního systému, což pomáhá k nastolení optimálního zdraví. Účinky praktikování seriálu jógové hormonální rovnováhy jsou viditelné na všech úrovních: energetické, fyzické, emocionální, kognitivní, sociální a duchovní.

Kurzu se můžou zúčastnit muži i ženy každého věku bez ohledu na to, jestli již mají zkušenosti se cvičením jógy. Osobám se zdravotními problémy se doporučuje před zápisem do kurzu konzultovat svého lékaře.

Co si vzít na lekci jógy?

Na cvičení je potřeba přinést vlastní ručník. Jógamatky jsou k dispozici, ale mohou se používat i vlastní. Cvičí se v pohodlném oblečení (lehké oblečení, které nebrání v pohybu) a v ponožkách nebo bosi. Více informací ohledně cvičení dostanete přímo od lektorky po příchodu na lekci.

Kurz se skládá ze 7 lekcí trvajících po 75 min. Je určen jak pro nové zájemce, tak i pro absolventy předešlého kurzu.

ZAČÍNÁME OD PONDĚLKA 8. LEDNA 2024 OD 19:00h.

Rezervace: Centrum na Fialce, Mánesova 2530/3a, Říčany.

V případě jakýchkoliv doplňujících dotazů, neváhejte mě kontaktovat na Brankica Kubátová.Aktualizováno: 03.02.2024 copyright © Jóga Surya